O nas

Zwierzolub Justyna

 

Ktoś kto zna Panią właściciel ten wie - nie ma większego zwierzoluba na świecie niż ona. To właśnie jej marzeniem była praca z pupilami i to z jej inicjatywy powstaje Piesełkowo. Natychmiast zdobywa zaufanie najbardziej wycofanych oraz nieufnych istot.

Naszym głównym celem będzie zapewnienie jak najlepszych warunków pobytu Waszych czworonogów. Twój pies zapewnione będzie miał spacery, wycieczki, kąpiele, zabawy, mizianki. W razie potrzeby możemy go zawieźć do zaprzyjaźnionego weterynarza. Pupile będą trzymane w domu albo na dużej, ogrodzonej posesji na uboczu. Obiecujemy, że jak Ty będziesz na wczasach, w delegacji to Twój pies będzie miał all inclusive :)

 

 

O nas

Dyscyplina plus sport

 

Pomocnik Max - zakochany w psach, psich sportach, z ogromną chęcią pomocy pokrzywdzonym. Jedno jest pewne, żaden pies nie wejdzie mu na głowe. Ma coś w sobie co uspokaja nakręcone psy. Zapewni on wybieganie, wyjeżdżenie oraz trochę dyscypliny, żeby Justyna nie zagłaskała Twojego pupila na śmierć :) Firmowy kierowca oraz naczelny dietetyk zwierząt (nie będzie podjadania pod stołem) :)